Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Radomierowice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Radomierowice

Radomierowice,opolskie

129 000 zł69,93 m² 1 844,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo przestronny dwu-pokojowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 69,93m2, zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym 4 lokalowym w spokojnej okolicy lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna Zieleniec

Zieleniec(Radomierowice + 15 km)

249 000 zł5 006 m² 49,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny działka produkcyjno-usługowa | Zieleniec, gmina Pokój Na sprzedaż działka o przeznaczeniu produkcyjno usługowym, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Murów

Murów(Radomierowice + 10 km)

130 000 zł1 175 m² 110,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1175 m , zlokalizowaną w miejscowości Murów. Działka ma regularny, prostokątny kształt oraz płaskie ukształtowanie terenu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zamkowa

Centrum,Kluczbork(Radomierowice + 14 km)

31,20 zł/m²20 m² 624 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiada on nowoczesne wykończenie oraz wysoki standard materiałów. Idealny na biuro bądź usługi. W budynku zapewniamy: -monitoring -system alarmowy -stałą obsługę administratora Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pokój

Pokój(Radomierowice + 13 km)

199 000 zł2 653 m² 75,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do zakupu działki budowlanej położonej w miejscowości Pokój w sąsiedztwie Ogrodu Książęcego. Powierzchnia działki wynosi 2653 m2, a jej przybliżone wymiary to 51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada(Radomierowice + 25 km)

779 760 zł102,60 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Nowa inwestycja W zawadzie! ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Muchomorowa

Turawa(Radomierowice + 22 km)

489 000 zł479 m² 1 020,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Sprzedający wystawia fakturę vat ( możliwość odliczenia 23 % podatku vat) Kupujący zwolniony z zapłaty podatku pcc Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Prosta

Brynica(Radomierowice + 16 km)

127 500 zł2 550 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż, znajdującą się w miejscowości Brynica. Działka: - teren o kształcie regularnym, zbliżonym do rombu, - powierzchnia - 25,53.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Opolska

Jełowa(Radomierowice + 16 km)

725 000 zł92,40 m² 7 846,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Szukasz niewielkiego domu na przestronnej działce z szybkim dojazdem do Opola? Ta oferta może być dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Stare Siołkowice

Stare Siołkowice(Radomierowice + 24 km)

550 000 zł6 524 m² 84,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Starych Siołkowicach spokojnej, zielonej miejscowości o charakterze mieszkaniowym, z bardzo dobrym dojazdem i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Szkolna

Dąbrówka Łubniańska(Radomierowice + 16 km)

1 100 000 zł173 m² 6 358,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny Dom w Stanie Deweloperskim Blisko Lasu, z Dużą Działką! Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 11 arów, w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Radomierowice

Radomierowice,opolskie

249 000 zł91 m² 2 736,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w miejscowości Radomierowice (gmina- murów). Budynek o powierzchni 91 m2, znajdujący się na działce o powierzchni ok 3000 m2. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wolności

Radomierowice,opolskie

80 000 zł7 653 m² 10,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum bardzo spokojnej wsi Radomierowice Gmina Murów woj. opolskie. Teren Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. W studium zagospodarowania tej miejscowości działka ma przeznaczenie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij